Čistenie upchatých odpadov

Krtkovanie upchatých odpadov za najnižšie ceny - Prešov a okolie

Krtkovanie  odpadov  a kanalizácie je náš každodenný chlebíček. Toto pomenovanie za zakorenilo medzi ľudmi pre profesionálne čistenie upchatého potrubia a odtokov . Prešov a okolie

Profikrtkovanie ®️ je istota v čistení a prebíjaní odpadov v celom Prešove

Krtkovanie a prebíjaniu upchatých odpadov a odtokov za venujeme už viac ako jednu dekádu. Denne úspešne riešime problémy s upchatým odpadovým potrubím a sifónmy pre zákazníkov po celom Prešove. Naša TOP technika je priravená pre každý typ potrubia. Upchaté odtoky vedia narobiť riadnu paseku, či už sa vyskytnú v kuchyni, kúpeľni alebo hocijakom inom mieste. Domáci čistič odtoku, chémia alebo nebodaj Coca Cola Vám určite nepomôžu. Kúpiť si krtka na odpad v Hornbachu alebo Obi tiež nie je riešenie – cena zaň by bola dramaticky vyššia ako profesionálne čistenie odpadov od nás.

Krtkovanie Prešov a okolie:

 • Nižná Šebastová, Solivar, Šalgovík, Duklianskych hrdinov, Mier, Mladosť, Sekčov, Sídlisko II, Sídlisko III, Šváby, Cemjata, Delňa, Dúbrava, Kalvária, Rúrky, Soľná baňa, Šarišské Lúky, Šidlovec, Táborisko, Teľov, Vydumanec, Kúty, Okruhliak, Pustá dolina, Surdok

Prečo právy práve my? Upchaté odtoky poznáme dokonale !

Za tie roky sme si vybudovali profesionálnu techniku aby nás neprekvapil žiadny problém v kanalizácii. Neexistuje usadenina ktorú by naše krtkovacie stroje neprebili. Sme flexibilní – naše krtkovacie vozidlá sú pripravené na nonstop zásahy. Máme nielen elektromechanické prebíjacie stroje, ale disponujeme aj vysokotlakovým čistiacim strojom, ktorý dokonale prepchá každé potrubie. Poradíme si aj s betónom alebo prerastenými koreňmi v kanalizácii a to za pomoci frézovacích nádstavcov. Aby sme vedeli skontrolovať odpadové potrubie bez nutnosti rozkopávok, disponujeme aj profesionálnou kamerou na monitoring potrubia, ktorý v prípade potreby vie vyhotoviť aj vysokokvalitný záznam.

 • Po našom čistení a prebíjaní zostane čisto – ani nebudete vedieť, že u Vás nejakí krtkovači boli
 • Upchatý odpad nepočká, preto je nám jedno kedy nám zavoláte, či o polnoci alebo cez víkendy alebo sviatky
 • Práca bude vykonaná profesionálne a kvalitne
 • Lepšie ceny na strojové prebíjanie odpadov v okolí nenájdete
 •  S krtkovacím vozidlom sme u Vás do 1. hodiny
 • Dlhoročné skúsenosti, ktoré si pri prebíjaní neoceniteľné
 • Profesionálne krtkovacie a prebíjacie stroje, ktoré sú certifikované a používané celosvetovo

Naše služby

Ako sa hovorí – nevyskúšaš – nevieš. Pri krtkovaní toto rozhodne neplatí. Je to prirodzené, že ak sa nám upchá odpad, skúšame to vyriešiť vo vlastnej réžii. Domáce prebíjanie odpadov rôznymi drátmi alebo chémiou 100% nepomôže resp. pomôže na veľmi krátky čas. Neodborným čístením alebo iným zásahom do odpadového potrubia ale aj napr. do elektroinštalácie si môžete napáchať veľké škody. Upchatý odpad môže signalizovať aj nevypúšťajúca pračka alebo umývačka riadu

Dobre upchaté potrubie dokáže prekrtkovať a prebiť iba profesionálna  technika. Neoddeliteľnou súčasťou je aj profesionálna zručnosť a skúsenosti. Aby sme si poradili s každým problémom, máme k dispozícii všetky účinné stroje na dokonalé prebitie všetkých druhou usadenín:

 • Elektromechanické krtkovanie a čistenie odpadov
 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie – prebíjanie usadenín vysokým tlakom
 • Frézovanie potrubia – vhodné na tvrdé upchávky – malta, betón, korene a pod.
 • Krtkovanie s kamerou – kamerová kontrola potrubí pred alebo po čistení

Krtkovanie - čistenie odpadov elektrickým spirálovým "krtkom" - Prešov

Prebíjanie a čistenie odpadov sa realizuje mechanickým rozbitím nánosov vnútri rúr s použitím rôznych vymeniteľných nadstavcov na konci pružiny, ktorá sa točí prostredníctvom elektromotora. Oceľová pružina sa zasunie do kanalizácie, pričom jej pružnosť a ohybnosť umožňuje prechádzať cez akékoľvek zhyby a tvary potrubia podľa potreby. Týmto spôsobom prebíjania vieme odstrániť potraviny, tuky, olejové nánosy, zvyšky stavebného materiálu – omietky, škárovacie hmoty, pasty, murovacie materiály. Taktiež vieme odstrániť prerazenú kanalizáciu od koreňov stromov a kríkov. Takéto čistenie umožňuje zbavenie sa rôznych cudzích materiálov – špongie, hubky, handry či hygienické vlhčené obrúsky. Pri teplote -20 a zamrznutou kanalizáciou tento spôsob ľahko poradí aby Vaša kanalizácia bola opäť priechodná.

Elektromechanické krtkovanie odpadov - Prešov a okolie
Vysokotlakové čistenie kanalizácie - Prešov a okolie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - hydroprebíjanie potrubia - Prešov

Vysokotlakové čistenie kanalizácie sa vykonáva špeciálnym krtkovacím strojom. Silný benzínový motor poháňa vysokotlakové čerpadlo, ktoré je napojené na vysokotlakovú hadicu. Na koniec hadice sa dávajú rôzne trysky, ktoré umožňujú čistiť a frézovať kanalizáciu. Stroj nám umožňuje tlačiť vodu do hadice na niekoľko 100 atmosfér.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie patrí medzi najefektívnejšie čistenie a frézovanie kanalizácií. S týmto spôsobom čistenia vieme čistiť a frézovať kanalizácie od DN 50 do DN 500. Vysokotlakové čistenie kanalizácie prispieva k dlhej životnosti potrubia a predchádzaniu havarijnej situácie.

Recenzie našej práce

Perfektné vyčistenie upchatého odpadu. Majstri boli šikovní a cena bola veľmi dobrá, vzhľadom na odvedenú prácu. Ďakujeme a odporúčame.
Mala som problém s upchatým odtokom v kuchyni. Chlapi došli do Košíc veľmi rýchlo a vyriešli môj problém s drezom. Kompletne vyčistili aj potrubie aj sifón. Všetko namontovali a drez znova odteká. Bola som veľmi spokojná.
Najlepšia firma v Košiciach na krtkovanie a prebíjanie odpadov. Rýchlosť, milí majstri a cena bola veľmi dobrá. Po prebití ešte skontrolovali kamerou – bolo všetko v poriadku. Môžem iba odporučiť.
Začala mi bublať voda vo WC. Skúšal som všetky prostriedky, dráty – nič nepomohlo. Nakoniec som musel zavolať firmu na krtkovanie. Neľutujem, že som zavolal práve túto firmu – potrubie prebili tak, že teraz problém nemám nikde v kúpeľni – dúfam, že to tak aj dlho zostane.

Profesionálne krtkovanie odpadov a potrubí | Prešov a okolie

Prebíjanie upchatých odpadov a kanalizácií v celom Pršovskom kraji za najnižšie ceny. Zavolať nám môžete nonstop - do 60 minút sme u Vás a vyriešime Vám problémy s upchatou kanalizáciou.
Dobrá cena
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email

Čistenie upchatých odpadov za najlepšie ceny - Vranov nad Topľou

Krtkovanie  odpadov je nielen náš každodenný chlebíček, ale nás to aj baví… Je to užitočná profesia, ktorá pomáha ľuďom s upchatým potrubím. Profesionálne čistenie upchatých odpadov a odtokov poskytujeme vo Vranove nad Topľou a okolí už viac ako 10 rokov. Sme overená firma na krtovanie všetkých typov kanalizačných potrubí. Mám účinnú techniku a vieme prebiť každú upchávku v kanalizácii.

Čistenie odpadov Vranov nad Topľou a okolie. Krtkovanie odtokov so zárukou kvality

Krtkovanie a prebíjaniu upchatých odpadov a odtokov za venujeme už viac ako jednu dekádu. Denne úspešne riešime problémy s upchatým odpadovým potrubím pre zákazníkov vo Vranove nad Topľou a okolí. Naša TOP technika je priravená pre každý typ potrubia. Upchaté odtoky vedia narobiť riadnu paseku, či už sa vyskytnú v kuchyni, kúpeľni alebo hocijakom inom miestenie. Domáci čistič odtoku, chémia alebo nebodaj Coca Cola Vám určite nepomôžu. Kúpiť si krtka na odpad v Hornbachu tiež nie je riešenie – cena zaň by bola dramaticky vyššia ako profesionálne čistenie od nás.

Čistenie odpadov Vranov nad Topľou a okolie:

 • Vranov nad Topľou, Hanušovce nad Topľou, Babie, Banské, Benkovce, Bystré, Cabov, Čaklov, Čičava, Čierne nad Topľou, Ďapalovce, Davidov, Detrík, Dlhé Klčovo, Ďurďoš, Giglovce. Girovce, Hanušovce nad Topľou, Hencovce, Hermanovce nad Topľou, Hlinné, Holčíkovce, Jasenovce. Jastrabie nad Topľou, Juskova Voľa, Kamenná Poruba, Kladzany, Komárany, Kučín, Kvakovce, Majerovce, Malá Domaša, Matiaška, Medzianky, Merník, Michalok, Nižný Hrabovec, Nižný Hrušov, Nižný Kručov, Nová Kelča, Ondavské Matiašovce, Pavlovce, Petkovce. Petrovce, Piskorovce, Poša, Prosačov, Radvanovce, Rafajovce, Remeniny, Rudlov, Ruská Voľa, Sačurov, Sečovská Polianka, Sedliská, Skrabské, Slovenská Kajňa, Soľ, Štefanovce, Tovarné, Tovarnianska Polianka, Vavrinec, Vechec, Vlača, Vranov nad Topľou, Vyšný Kazimír, Vyšný Žipov, Žalobín, Zámutov, Zlatník

Prečo právy práve my? Upchaté odtoky poznáme dokonale !

Za tie roky sme si vybudovali profesionálnu techniku aby nás neprekvapil žiadny problém v kanalizácii. Neexistuje usadenina ktorú by naše krtkovacie stroje neprebili. Sme flexibilní – naše krtkovacie vozidlá sú pripravené na nonstop zásahy. Mám nielen elektromechanické prebíjacie stroje, ale disponujeme aj vysokotlakovým čistiacim strojom, ktorý dokonale prepchá každé potrubie. Poradíme si aj s betónom alebo prerastenými koreňmi v kanalizácii a to za pomoci frézovacích nádstavcov. Aby sme vedeli skontrolovať odpadové potrubie bez nutnosti rozkopávok, disponujeme aj profesionálnou kamerou na monitoring potrubia, ktorý v prípade potreby vie vyhotoviť aj vysokokvalitný záznam.

 • Po našom čistení a prebíjaní zostane čisto – ani nebudete vedieť, že u Vás nejakí krtkovači boli
 • Upchatý odpad nepočká, preto je nám jedno kedy nám zavoláte, či o polnoci alebo cez víkendy alebo sviatky
 • Práca bude vykonaná profesionálne a kvalitne
 • Lepšie ceny na strojové prebíjanie odpadov v okolí nenájdete
 •  S krtkovacím vozidlom sme u Vás do 1. hodiny
 • Dlhoročné skúsenosti, ktoré si pri prebíjaní neoceniteľné
 • Profesionálne krtkovacie a prebíjacie stroje, ktoré sú certifikované a používané celosvetovo
 • Najlepšie a najlacnejšie čistenie odpadov Vranov nad Topľou a okolie

Naše služby

Ako sa hovorí – nevyskúšaš – nevieš. Pri krtkovaní toto rozhodne neplatí. Je to prirodzené, že ak sa nám upchá odpad, skúšame to vyriešiť vo vlastnej réžii. Domáce prebíjanie odpadov rôznymi drátmi alebo chémiou 100% nepomôže resp. pomôže na veľmi krátky čas. Neodborným čístením alebo iným zásahom do odpadového potrubia si môžete napáchať veľké škody.

Dobre upchaté potrubie dokáže prekrtkovať a prebiť iba profesionálna  technika. Neoddeliteľnou súčasťou je aj profesionálna zručnosť a skúsenosti. Aby sme si poradili s každým problémom, máme k dispozícii všetky účinné stroje na dokonalé prebitie všetkých druhou usadenín:

 • Elektromechanické krtkovanie a čistenie odpadov
 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie – prebíjanie usadenín vysokým tlakom
 • Frézovanie potrubia – vhodné na tvrdé upchávky – malta, betón, korene a pod.
 • Krtkovanie s kamerou – kamerová kontrola potrubí pred alebo po čistení
 • Kamerovanie potrubia po čistení upchatých odpadov a odtokov

Najčastejšie sa upchávajú odtoky kuchynských drezov, umývadiel, kúpeľnových odpadov – pračky, sprchového kúta, toalety – WC, záchoda, pisoára, vane, umývadla. Stúpačky v bytových jednotkách, dažďové zvody a trativody na rodinných domoch a firemných objektoch a pod.

Spoľahnite sa na krtkovanie odtokov za najlepšie ceny a v maximálnej kvalite. Spokojnosť  na 1️⃣ s *️⃣ zaručená!

Krtkovanie - čistenie odpadov elektrickým spirálovým "krtkom" vo Vranove nad Topľou

Prebíjanie odpadov sa realizuje mechanickým rozbitím nánosov vnútri rúr s použitím rôznych vymeniteľných nadstavcov na konci pružiny, ktorá sa točí prostredníctvom elektromotora. Oceľová pružina sa zasunie do kanalizácie, pričom jej pružnosť a ohybnosť umožňuje prechádzať cez akékoľvek zhyby a tvary potrubia podľa potreby. Týmto spôsobom prebíjania vieme odstrániť potraviny, tuky, olejové nánosy, zvyšky stavebného materiálu – omietky, škárovacie hmoty, pasty, murovacie materiály. Taktiež vieme odstrániť prerazenú kanalizáciu od koreňov stromov a kríkov. Takéto čistenie umožňuje zbavenie sa rôznych cudzích materiálov – špongie, hubky, handry či hygienické vlhčené obrúsky. Pri teplote -20 a zamrznutou kanalizáciou tento spôsob ľahko poradí aby Vaša kanalizácia bola opäť priechodná.

Elektromechanické čistenie a krtkovanie odpadov za dobré ceny
Vysokotlakové čistenie kanalizácie za dobré ceny

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - hydroprebíjanie potrubia - Vranov nad Topľou a okolie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie sa vykonáva špeciálnym krtkovacím strojom. Silný benzínový motor poháňa vysokotlakové čerpadlo, ktoré je napojené na vysokotlakovú hadicu. Na koniec hadice sa dávajú rôzne trysky, ktoré umožňujú čistiť a frézovať kanalizáciu. Stroj nám umožňuje tlačiť vodu do hadice na niekoľko 100 atmosfér.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie patrí medzi najefektívnejšie čistenie a frézovanie kanalizácií. S týmto spôsobom čistenia vieme čistiť a frézovať kanalizácie od DN 50 do DN 500. Vysokotlakové čistenie kanalizácie prispieva k dlhej životnosti potrubia a predchádzaniu havarijnej situácie.

Rýchle vybavenie a ochotný prístup. Kto má problémy s kanalizáciou tak vrelo odporúčam túto firmu.
Mozem iba odporučiť túto firmu na prebíjanie a krtkovanie odpadového potrubia
 • serózny prístup
 • profesionálne odvedená práca
 • férová cena
 • Vrelo odporúčam. Rýchlo a profesionálne vyčistenie potrubia za rozumnú cenu – asi najlepšiu v okolí.
  Vynikajúca firma na čistenie odpadov, krtkovanie kanalizácií.

  Čistenie odpadov Vranov nad Topľou a okolie - NONSTOP LINKA KRTKOVANIA

  Prebíjanie a čistenie upchatých odpadov a potrubí vo Vranove nad Toľpou za dobré ceny. Zavolať nám môžete nonstop - do 60 minút sme u Vás a vyriešima Vám problémy s upchatou kanalizáciou a odtokmi.
  Dobrá cena
  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on pinterest
  Share on skype
  Share on whatsapp
  Share on email

  Čistenie odpadov Košice a okolie
  Profesionálne krtkovanie odtokov a kanalizácií za NAJ ceny

  Krtkovanie  odpadov je nielen náš každodenný chlebíček, ale nás to aj baví… Je to užitočná profesia, ktorá pomáha ľuďom s upchatým potrubím. Profesionálne čistenie upchatých odpadov a odtokov poskytujeme v Košiciach a okolí už viac ako 10 rokov. Sme overená firma na krtovanie všetkých typov kanalizačných potrubí. Mám účinnú techniku a vieme prebiť každú upchávku v kanalizácii.

  Čistenie odpadov Košice a okolie. Krtkovanie odtokov so zárukou kvality

  Krtkovanie a prebíjaniu upchatých odpadov a odtokov za venujeme už viac ako jednu dekádu. Denne úspešne riešime problémy s upchatým odpadovým potrubím pre zákazníkov v Košiciach a okolí. Naša TOP technika je priravená pre každý typ potrubia. Upchaté odtoky vedia narobiť riadnu paseku, či už sa vyskytnú v kuchyni, kúpeľni alebo hocijakom inom miestenie. Domáci čistič odtoku, chémia alebo nebodaj Coca Cola Vám určite nepomôžu. Kúpiť si krtka na odpad v Hornbachu tiež nie je riešenie – cena zaň by bola dramaticky vyššia ako profesionálne čistenie od nás.

  Čistenie odpadov Košice a okolie:

  • Košice, Džungľa, Kavečany, Sever, Sídlisko Ťahanovce, Staré Mesto, Lorinčík, Luník IX, Myslava, Pereš, Poľov, Sídlisko KVP, Šaca, Západ, Dargovských hrdinov, Košická Nová Ves, Barca, Juh, Krásna, Nad jazerom, Šebastovce, Vyšné Opátske.

  Prečo právy práve my? Upchaté odtoky poznáme dokonale !

  Za tie roky sme si vybudovali profesionálnu techniku aby nás neprekvapil žiadny problém v kanalizácii. Neexistuje usadenina ktorú by naše krtkovacie stroje neprebili. Sme flexibilní – naše krtkovacie vozidlá sú pripravené na nonstop zásahy. Mám nielen elektromechanické prebíjacie stroje, ale disponujeme aj vysokotlakovým čistiacim strojom, ktorý dokonale prepchá každé potrubie. Poradíme si aj s betónom alebo prerastenými koreňmi v kanalizácii a to za pomoci frézovacích nádstavcov. Aby sme vedeli skontrolovať odpadové potrubie bez nutnosti rozkopávok, disponujeme aj profesionálnou kamerou na monitoring potrubia, ktorý v prípade potreby vie vyhotoviť aj vysokokvalitný záznam.

  • Po našom čistení a prebíjaní zostane čisto – ani nebudete vedieť, že u Vás nejakí krtkovači boli
  • Upchatý odpad nepočká, preto je nám jedno kedy nám zavoláte, či o polnoci alebo cez víkendy alebo sviatky
  • Práca bude vykonaná profesionálne a kvalitne
  • Lepšie ceny na strojové prebíjanie odpadov v okolí nenájdete
  •  S krtkovacím vozidlom sme u Vás do 1. hodiny
  • Dlhoročné skúsenosti, ktoré si pri prebíjaní neoceniteľné
  • Profesionálne krtkovacie a prebíjacie stroje, ktoré sú certifikované a používané celosvetovo
  • Najlepšie a najlacnejšie čistenie odpadov Košice a okolie

  Naše služby

  Ako sa hovorí – nevyskúšaš – nevieš. Pri krtkovaní toto rozhodne neplatí. Je to prirodzené, že ak sa nám upchá odpad, skúšame to vyriešiť vo vlastnej réžii – upchatý odpad nepozná lokalitu. Je mu jedno či potrebujete krtkovanie v Bratislave alebo Košiciach. Domáce prebíjanie odpadov rôznymi drátmi alebo chémiou 100% nepomôže resp. pomôže na veľmi krátky čas. Neodborným čístením alebo iným zásahom do odpadového potrubia si môžete napáchať veľké škody. Ešte horšie je to s vodovodným potrubím – tam už je nutný zásah havarijnej služby.

  Dobre upchaté potrubie dokáže prekrtkovať a prebiť iba profesionálna  technika. Neoddeliteľnou súčasťou je aj profesionálna zručnosť a skúsenosti. Aby sme si poradili s každým problémom, máme k dispozícii všetky účinné stroje na dokonalé prebitie všetkých druhou usadenín:

  • Elektromechanické krtkovanie a čistenie odpadov
  • Vysokotlakové čistenie kanalizácie – prebíjanie usadenín vysokým tlakom
  • Frézovanie potrubia – vhodné na tvrdé upchávky – malta, betón, korene a pod.
  • Krtkovanie s kamerou – kamerová kontrola potrubí pred alebo po čistení
  • Kamerovanie potrubia po čistení upchatých odpadov a odtokov

  Najčastejšie sa upchávajú odtoky kuchynských drezov, umývadiel, kúpeľnových odpadov – pračky, sprchového kúta, toalety – WC, záchoda, pisoára, vane, umývadla. Stúpačky v bytových jednotkách, dažďové zvody a trativody na rodinných domoch a firemných objektoch a pod.

  Spoľahnite sa na krtkovanie odtokov za najlepšie ceny a v maximálnej kvalite. Spokojnosť  na 1️⃣ s *️⃣ zaručená!

  Krtkovanie - čistenie odpadov elektrickým spirálovým "krtkom" v Košiciach

  Prebíjanie odpadov sa realizuje mechanickým rozbitím nánosov vnútri rúr s použitím rôznych vymeniteľných nadstavcov na konci pružiny, ktorá sa točí prostredníctvom elektromotora. Oceľová pružina sa zasunie do kanalizácie, pričom jej pružnosť a ohybnosť umožňuje prechádzať cez akékoľvek zhyby a tvary potrubia podľa potreby. Týmto spôsobom prebíjania vieme odstrániť potraviny, tuky, olejové nánosy, zvyšky stavebného materiálu – omietky, škárovacie hmoty, pasty, murovacie materiály. Taktiež vieme odstrániť prerazenú kanalizáciu od koreňov stromov a kríkov. Takéto čistenie umožňuje zbavenie sa rôznych cudzích materiálov – špongie, hubky, handry či hygienické vlhčené obrúsky. Pri teplote -20 a zamrznutou kanalizáciou tento spôsob ľahko poradí aby Vaša kanalizácia bola opäť priechodná.

  Elektromechanické čistenie a krtkovanie odpadov za dobré ceny
  Vysokotlakové čistenie kanalizácie za dobré ceny

  Vysokotlakové čistenie kanalizácie - hydroprebíjanie potrubia - Košice a okolie

  Vysokotlakové čistenie kanalizácie sa vykonáva špeciálnym krtkovacím strojom. Silný benzínový motor poháňa vysokotlakové čerpadlo, ktoré je napojené na vysokotlakovú hadicu. Na koniec hadice sa dávajú rôzne trysky, ktoré umožňujú čistiť a frézovať kanalizáciu. Stroj nám umožňuje tlačiť vodu do hadice na niekoľko 100 atmosfér.

  Vysokotlakové čistenie kanalizácie patrí medzi najefektívnejšie čistenie a frézovanie kanalizácií. S týmto spôsobom čistenia vieme čistiť a frézovať kanalizácie od DN 50 do DN 500. Vysokotlakové čistenie kanalizácie prispieva k dlhej životnosti potrubia a predchádzaniu havarijnej situácie.

  Rýchle vybavenie a ochotný prístup. Kto má problémy s kanalizáciou tak vrelo odporúčam túto firmu.
  Mozem iba odporučiť túto firmu na prebíjanie a krtkovanie odpadového potrubia
 • serózny prístup
 • profesionálne odvedená práca
 • férová cena
 • Vrelo odporúčam. Rýchlo a profesionálne vyčistenie potrubia za rozumnú cenu – asi najlepšiu v okolí.
  Vynikajúca firma na čistenie odpadov, krtkovanie kanalizácií.

  Čistenie odpadov Košice a okolie - NONSTOP LINKA KRTKOVANIA

  Prebíjanie a čistenie upchatých odpadov a potrubí v celých Košiciach za dobré ceny. Zavolať nám môžete nonstop - do 60 minút sme u Vás a vyriešima Vám problémy s upchatou kanalizáciou a odtokmi.
  Dobrá cena
  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on pinterest
  Share on skype
  Share on whatsapp
  Share on email
  Scroll to Top Call Now Button