Krtkovanie odpadov - Prešov a okolie

Krtkovanie  odpadov  a kanalizácie je náš každodenný chlebíček. Toto pomenovanie za zakorenilo medzi ľudmi pre profesionálne čistenie upchatého potrubia a odtokov . Prešov a okolie

Profikrtkovanie ®️ je istota v čistení a prebíjaní odpadov v celom Prešove

Krtkovanie a prebíjaniu upchatých odpadov a odtokov za venujeme už viac ako jednu dekádu. Denne úspešne riešime problémy s upchatým odpadovým potrubím a sifónmy pre zákazníkov po celom Prešove. Naša TOP technika je priravená pre každý typ potrubia. Upchaté odtoky vedia narobiť riadnu paseku, či už sa vyskytnú v kuchyni, kúpeľni alebo hocijakom inom mieste. Domáci čistič odtoku, chémia alebo nebodaj Coca Cola Vám určite nepomôžu. Kúpiť si krtka na odpad v Hornbachu alebo Obi tiež nie je riešenie – cena zaň by bola dramaticky vyššia ako profesionálne čistenie odpadov od nás.

Krtkovanie Prešov a okolie:

 • Nižná Šebastová, Solivar, Šalgovík, Duklianskych hrdinov, Mier, Mladosť, Sekčov, Sídlisko II, Sídlisko III, Šváby, Cemjata, Delňa, Dúbrava, Kalvária, Rúrky, Soľná baňa, Šarišské Lúky, Šidlovec, Táborisko, Teľov, Vydumanec, Kúty, Okruhliak, Pustá dolina, Surdok

Prečo právy práve my? Upchaté odtoky poznáme dokonale !

Za tie roky sme si vybudovali profesionálnu techniku aby nás neprekvapil žiadny problém v kanalizácii. Neexistuje usadenina ktorú by naše krtkovacie stroje neprebili. Sme flexibilní – naše krtkovacie vozidlá sú pripravené na nonstop zásahy. Máme nielen elektromechanické prebíjacie stroje, ale disponujeme aj vysokotlakovým čistiacim strojom, ktorý dokonale prepchá každé potrubie. Poradíme si aj s betónom alebo prerastenými koreňmi v kanalizácii a to za pomoci frézovacích nádstavcov. Aby sme vedeli skontrolovať odpadové potrubie bez nutnosti rozkopávok, disponujeme aj profesionálnou kamerou na monitoring potrubia, ktorý v prípade potreby vie vyhotoviť aj vysokokvalitný záznam.

 • Po našom čistení a prebíjaní zostane čisto – ani nebudete vedieť, že u Vás nejakí krtkovači boli
 • Upchatý odpad nepočká, preto je nám jedno kedy nám zavoláte, či o polnoci alebo cez víkendy alebo sviatky
 • Práca bude vykonaná profesionálne a kvalitne
 • Lepšie ceny na strojové prebíjanie odpadov v okolí nenájdete
 •  S krtkovacím vozidlom sme u Vás do 1. hodiny
 • Dlhoročné skúsenosti, ktoré si pri prebíjaní neoceniteľné
 • Profesionálne krtkovacie a prebíjacie stroje, ktoré sú certifikované a používané celosvetovo

Naše služby - Krtkovanie upchatých odpadov Prešov a okolie

Ako sa hovorí – nevyskúšaš – nevieš. Pri krtkovaní toto rozhodne neplatí. Je to prirodzené, že ak sa nám upchá odpad, skúšame to vyriešiť vo vlastnej réžii. Domáce prebíjanie odpadov rôznymi drátmi alebo chémiou 100% nepomôže resp. pomôže na veľmi krátky čas. Neodborným čístením alebo iným zásahom do odpadového potrubia ale aj napr. do elektroinštalácie si môžete napáchať veľké škody. Upchatý odpad môže signalizovať aj nevypúšťajúca pračka alebo umývačka riadu

Dobre upchaté potrubie dokáže prekrtkovať a prebiť iba profesionálna  technika. Neoddeliteľnou súčasťou je aj profesionálna zručnosť a skúsenosti. Aby sme si poradili s každým problémom, máme k dispozícii všetky účinné stroje na dokonalé prebitie všetkých druhou usadenín:

 • Elektromechanické krtkovanie a čistenie odpadov
 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie – prebíjanie usadenín vysokým tlakom
 • Frézovanie potrubia – vhodné na tvrdé upchávky – malta, betón, korene a pod.
 • Krtkovanie s kamerou – kamerová kontrola potrubí pred alebo po čistení

Krtkovanie - čistenie odpadov elektrickým spirálovým "krtkom" - Prešov

Prebíjanie a čistenie odpadov sa realizuje mechanickým rozbitím nánosov vnútri rúr s použitím rôznych vymeniteľných nadstavcov na konci pružiny, ktorá sa točí prostredníctvom elektromotora. Oceľová pružina sa zasunie do kanalizácie, pričom jej pružnosť a ohybnosť umožňuje prechádzať cez akékoľvek zhyby a tvary potrubia podľa potreby. Týmto spôsobom prebíjania vieme odstrániť potraviny, tuky, olejové nánosy, zvyšky stavebného materiálu – omietky, škárovacie hmoty, pasty, murovacie materiály. Taktiež vieme odstrániť prerazenú kanalizáciu od koreňov stromov a kríkov. Takéto čistenie umožňuje zbavenie sa rôznych cudzích materiálov – špongie, hubky, handry či hygienické vlhčené obrúsky. Pri teplote -20 a zamrznutou kanalizáciou tento spôsob ľahko poradí aby Vaša kanalizácia bola opäť priechodná.

Elektromechanické krtkovanie odpadov - Prešov a okolie
Vysokotlakové čistenie kanalizácie - Prešov a okolie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - hydroprebíjanie potrubia - Prešov

Vysokotlakové čistenie kanalizácie sa vykonáva špeciálnym krtkovacím strojom. Silný benzínový motor poháňa vysokotlakové čerpadlo, ktoré je napojené na vysokotlakovú hadicu. Na koniec hadice sa dávajú rôzne trysky, ktoré umožňujú čistiť a frézovať kanalizáciu. Stroj nám umožňuje tlačiť vodu do hadice na niekoľko 100 atmosfér.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie patrí medzi najefektívnejšie čistenie a frézovanie kanalizácií. S týmto spôsobom čistenia vieme čistiť a frézovať kanalizácie od DN 50 do DN 500. Vysokotlakové čistenie kanalizácie prispieva k dlhej životnosti potrubia a predchádzaniu havarijnej situácie. Ak máte problém s vlhkými stenami – môže to signalizovať aj rozpadnutú hydroizoláciu – vtedy treba kontaktovať firmu na podrezanie muriva.

Recenzie našej práce

Perfektné vyčistenie upchatého odpadu. Majstri boli šikovní a cena bola veľmi dobrá, vzhľadom na odvedenú prácu. Ďakujeme a odporúčame.
Mala som problém s upchatým odtokom v kuchyni. Chlapi došli do Košíc veľmi rýchlo a vyriešli môj problém s drezom. Kompletne vyčistili aj potrubie aj sifón. Všetko namontovali a drez znova odteká. Bola som veľmi spokojná.
Najlepšia firma v Košiciach na krtkovanie a prebíjanie odpadov. Rýchlosť, milí majstri a cena bola veľmi dobrá. Po prebití ešte skontrolovali kamerou – bolo všetko v poriadku. Môžem iba odporučiť.
Začala mi bublať voda vo WC. Skúšal som všetky prostriedky, dráty – nič nepomohlo. Nakoniec som musel zavolať firmu na krtkovanie. Neľutujem, že som zavolal práve túto firmu – potrubie prebili tak, že teraz problém nemám nikde v kúpeľni – dúfam, že to tak aj dlho zostane.

Profesionálne krtkovanie odpadov a potrubí | Prešov a okolie

Prebíjanie upchatých odpadov a kanalizácií v celom Pršovskom kraji za najnižšie ceny. Zavolať nám môžete nonstop - do 60 minút sme u Vás a vyriešime Vám problémy s upchatou kanalizáciou.
Dobrá cena
Call Now Button